sreda, 01. avgust 2012

Arhiv regat KND

V nadaljevanju so zbrani rezultati in drugi podatki o dosedanjih regatah KND.
-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2018

19. Korošica (2018)
Uvrstitve - absolutno:
1. Gregor Andrejc
2. Aleš Mlakar
3. Hinko Andrejc
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 19. Korošica (2018) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2018 - reportaža

13. Mini Korošica (2018)
Uvrstitve:
1. Gregor Andrejc
2. Stojan Bošnik
3. Blaž Miheljak
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 13. Mini Korošica (2018)
Povezava do prispevka 13. Mini Korošica 2018 - reportaža

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2017

18. Korošica (2017)
Uvrstitve - absolutno:
1. Gregor Andrejc
2. Hinko Andrejc
3. Saša Šinkovec
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 18. Korošica (2017) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2017 - reportaža

12. Mini Korošica (2017)
Uvrstitve:
1. Samo Friškovec
2. Aleš Mlakar
3. Klemen Jurhar
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 12. Mini Korošica (2017)
Povezava do prispevka 12. Mini Korošica 2017

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2016

17. Korošica (2016)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Aleš Cokan
3. Igor Filipančič
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 17. Korošica (2016) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2016 - reportaža

11. Mini Korošica (2016)
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Samo Friškovec
3. Stojan Bošnik
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 11. Mini Korošica (2016)
Povezava do prispevka 11. Mini Korošica 2016

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2015

16. Korošica (2015)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Božidar Lukič
3. Jernej Ladinik
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 16. Korošica (2015) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2015 - reportaža

10. Mini Korošica (2015) in Bac-ov memorial
Uvrstitve:
1. Aleš Cokan
2. Gregor Andrejc
3. Stojan Bošnik
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 10. Mini Korošica (2015)
Povezava do prispevka 10. Mini Korošica 2015 in Bac-ov memorial

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2014

15. Korošica (2014)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Stojan Bošnik
3. Igor Filipančič
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 15. Korošica (2014) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2014 - reportaža

9. Mini Korošica (2014) in Bac-ov memorial
Uvrstitve:
1. Aleš Cokan
2. Gregor Andrejc
3. Blaž Miheljak
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 9. Mini Korošica (2014)
Povezava do prispevka 9. Mini Korošica 2014 in Bac-ov memorial

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2013

14. Korošica (2013)
Uvrstitve - absolutno:
1. Gregor Andrejc
2. Hinko Andrejc
3. Igor Filipančič
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 14. Korošica (2013) - Skupni rezultati
Povezava do prispevka Korošica 2013 - rezultati

8. Mini Korošica (2013) in Bac-ov memorial
Uvrstitve:
1. Gregor Andrejc
2. Jaka Kranjc
3. Hinko Andrejc
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 8. Mini Korošica (2013)
Povezava do prispevka Mini Korošica 2013 in Bac-ov memorial

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2012

13. Korošica (2012)
Uvrstitve - absolutno E340:
1. Hinko Andrejc
2. Aleš Mlakar
3. Gregor Andrejc
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 13. Korošica (2012) - Skupni rezultati
Povezava do dokumenta Rezultati - 13. Korošica (2012) - Posadke
Povezava do prispevka Korošica 2012 - reportaža

4. Bacov memorial - J24 (2012)
Uvrstitve:
1. Deep Blue (Stojan Bošnik)
2. Andrejci (David Andrejc)
3. Jekleni (Matjaž Brumen)
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 4. Bacov memorial - J24 (2012)
Povezava do prispevka 4. Bacov memorial

7. Mini Korošica (2012)
Uvrstitve:
1. Gregor Andrejc
2. Hinko Andrejc
3. Janez Tomše
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 7. Mini Korošica (2012)
Povezava do prispevka 7. Mini Korošica 2012

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2011

12. Korošica (2011)
Uvrstitve - absolutno E340:
1. Hinko Andrejc
2. Gregor Andrejc
3. Aleš Mlakar
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 12. Korošica (2011) - Skupni rezultati
Povezava do dokumenta Rezultati - 12. Korošica (2011) - Posadke
Povezava do prispevka Korošica 2011 - reportaža

3. Bacov memorial - J24 (2011)
Uvrstitve:
1. Andrejci (Hinko, Gregor Andrejc)
2. Deep Blue (Stojan Bošnik)
3. Švedisturkom
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 2. Bacov memorial - J24 (2010)
Povezava do prispevka 3. Bacov memorial pod streho

6. Mini Korošica (2011)
Uvrstitve:
1. Gregor Andrejc
2. Gorazd Ferk
3. Aleš Cokan
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 6. Mini Korošica (2011)
Povezava do prispevka 6. Mini Korošica 2011

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2010

11. Korošica (2010)
Uvrstitve - absolutno E340:
1. Hinko Andrejc
2. Gregor Andrejc
3. Peter Koren
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 11. Korošica (2010) - Skupni rezultati
Povezava do dokumenta Rezultati - 11. Korošica (2010) - Posadke
Povezava do prispevka 11. Korošica je za nami

5. Mini Korošica - Mini 12 (2010) 
Uvrstitve:
1. David Andrejc
2. Samo Vončina
3. Gregor Andrejc
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 5. Mini Korošica (2010)
Povezava do prispevka Adrenalinska 5. Mini Korošica

2. Bacov memorial - J24 (2010)
Uvrstitve:
1. Andrejci (Hinko, Gregor Andrejc)
2. Oštro Sailing Team (Jernej Ladinik)
3. Cokani (Bojan, Aleš Cokan)
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 2. Bacov memorial - J24 (2010)
Povezava do prispevka Uspešno izpeljan 2. Bacov memorial

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2009

4. Mini Korošica - Mini 12 (2009) 
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Gregor Andrejc
3. Jan Koren
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 4. Mini Korošica (2009)
Povezava do prispevka Mini Korošica 2009

1. Bacov memorial - J24 (2009)
Uvrstitve:
1. Andrejci (Hinko, Gregor Andrejc)
2. S5-PSSJ (Peter Koren)
3. Lovka (Samo Vončina)
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 1. Bacov memorial - J24 (2009)
Povezava do prispevka 1. Bacov Memorial - KND J24 2009

10. Korošica (2009)
Uvrstitve - absolutno E340:
1. Peter Koren
2. Gregor Andrejc
3. Aleš Mlakar
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 10. Korošica (2009)
Povezava do prispevka Korošica 2009 je za nami

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2008

3. Mini Korošica - Mini 12 (2008) 
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Žak Kamnik
3. Samo Friškovec
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 3. Mini Korošica (2008)
Povezava do prispevka Mini Korošica 2008

3. pomladanska regata - J24 (2008)
Uvrstitve:
1. PDDS (Peter Koren)
2. Cokani (Bojan Cokan)
3. Andrejci (Hinko Andrejc)
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 3. pomladanska regata - J24 (2008)
Povezava do prispevka 3. Pomladanska regata KND 2008 - J24

9. Korošica (2008)
Uvrstitve - absolutno:
1. Aleš Mlakar
2. Tit Plevnik
3. Samo Friškovec
...

Uvrstitve - razred E333/E36:
1. Tit Plevnik
2. Gregor Andrejc
3. Vlado Kranjc
...
Uvrstitve - razred E37/E40/E45:
1. Aleš Mlakar
2. Samo Friškovec
3. Hinko Andrejc
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 9. Korošica (2008) - Skupni rezultati
Povezava do dokumenta Rezultati - 9. Korošica (2008) - Rezultati po kategorijah
Povezava do prispevka Korošica 2008 je za nami

Galerija - Sogliola - 9. Korošica 2008
Galerija - Magellan - 9. Korošica 2008
Galerija - podelitev - 9. Korošica 2008
Galerija - Fabiola II - 9. Korošica 2008

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2007

2. Mini Korošica - Mini 12 (2007)
Uvrstitve:
1. Samo Friškovec
2. Aleš Cokan
3. Bojan Linasi
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 2. Mini Korošica - Mini 12 (2007)

2. pomladanska regata - B35 Match (2007)
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Samo Friškovec
3. Stojan Bošnik
...

Povezava do dokumenta Rezultati 2. pomladanske regate -B35 Match (2007)
Povezava do prispevka 2. Pomladanska regata KND (2007)

8. Korošica (2007)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Matjaž Brumen
3. Peter Koren
...
 
Uvrstitve - razred E31/E333:
1. Vlado Krajnc
2. Ivan Štornik
3. Bojan Cokan
... 
Uvrstitve - razred E40:
1. Hinko Andrejc
2. Matjaž Brumen
3. Peter Koren
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 8. Korošica (2007)
Povezava do prispevka Korošica 2007
Galerija - 8. Korošica 2007

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2006

1. Mini Korošica - Mini 12 (2006)
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Gregor Andrejc
3. Žak Kamnik
...
Povezava do prispevka Mini Korošica - Mini 12 (2006)

1. pomladanska regata - J24 (2006) 
Uvrstitve - sobota:
1. Hinko Andrejc
2. Samo Vončina
3. Bojan Rodošek
...
 
Uvrstitve - nedelja:
1. Gregor Andrejc
2. Stojan Bošnik
3. Marko Marolt
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 1. pomladanska regata - J24 (2006)
Povezava do prispevka 1. Pomladanska regata KND (2006)

7. Korošica (2006)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Peter Koren
3. Tomaž Dular
... 
Uvrstitve - razred E31/E333:
1. Bojan Cokan
2. Vinko Prislan
3. Franjo Pori
... 
Uvrstitve - razred E36/E37/E384/E40:
1. Hinko Andrejc
2. Tomaž Dular
3. Peter Koren
...

Povezava do dokumenta Rezultati - 7. Korošica (2006)
Povezava do prispevka Korošica 2006
Galerija - 7. Korošica 2006

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2005

6. Korošica (2005)
Uvrstitve - absolutno:
1. Viktor Sušec
2. Branko Kotnik
3. Bojan Linasi
...

Uvrstitve - razred B32:
1. Matjaž Brumen
2. Niko Mithans
3. Gregor Andrejc
...
Uvrstitve - razred B34/B36:
1. Viktor Sušec
2. Branko Kotnik
3. Tomaž Primožič
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 6. Korošica (2005)
Galerija - 6. Korošica 2005

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2004

5. Korošica (2004)
Uvrstitve - absolutno:
1. Hinko Andrejc
2. Tomaž Duler
3. Branko Kotnik
...

Uvrstitve - razred B32:
1. Bojan Cokan
2. Vinko Prislan
3. Roman Slemenik
...

Uvrstitve - razred B34: 
1. Hinko Andrejc
2. Tomaž Duler
3. Branko Kotnik
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 5. Korošica (2004)
Galerija - 5. Korošica 2004

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2003

4. Korošica (2003)

Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Gregor Andrejc
3. Peter Koren
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 4. Korošica (2003)
Galerija - 4. Korošica 2003

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2002

3. Korošica (2002)
Uvrstitve:
1. Peter Koren
2. Bojan Rodošek
3. Hinko Andrejc
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 3. Korošica (2002)

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2001 
2. Korošica (2001)
Uvrstitve:
1. Samo Vončina
2. Hinko Andrejc
3. Gregor Andrejc
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 2. Korošica (2001)
Galerija - 2. Korošica 2001

-----------------------------------------------------------------------------------
LETO 2000

1. Korošica (2000)
Uvrstitve:
1. Hinko Andrejc
2. Peter Koren
3. Silvo Jontes
...
Povezava do dokumenta Rezultati - 1. Korošica (2000)
Galerija - 1. Korošica 2000
-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------
Prispevek pripravila: Gregor in David Andrejc

Ni komentarjev: